Informace o nákupu

 

Jak zboží objednat ? 

1. Vyberte si požadované zboží a zvolte tlačítko "vložit zboží"

2. Po dokončení výběru zkontrolujte obsah košíku a zvolte tlačítko "pokračovat" 

3. Vyplňte v objednávce kontaktní údaje, způsob dopravy a platby a zvolte tlačítko "pokračovat"

4. Zkontrolujte objednávku s veškerými údaji a zvolte tlačítko "odeslat objednávku", vyčkejte na potvrzovací email

5. Od této chvíle je vše na mně, průběžně vás budu informovat o stavu vaší objednávky

6. Fakturu naleznete přiloženou v mailu po odeslání zboží

 

Doprava - jak se k vám objednané zboží dostane ?

1. Zásilkovou službou GLS

Cena dopravy je 99,- Kč

Kdy se vám objednané zboží dostane do ruky ?

Při platbě předem - pokud obdržím vaší platbu na účet do 10 hod dopoledne, zásilku předávám kurýrní službě ještě ten den (v jiném případě - den následující). Ta vám ji doručí na vámi uvedenou adresu, nejpozději do 2 pracovních dnů. Kurýr může, ale nemusí (není to jeho povinnost) vás předem informovat o doručení. Pokud vás na uvedené adrese nezastihne, odváží zásilku na depo a zbývají ještě dva pokusy o úspěšné doručení.

Pokud obdržím vaši objednávku do 10 hod dopoledne a zadáte platbu na dobírku, zásilku předávám kurýrní službě ještě ten den (v jiném případě - den následující). Ta vám ji doručí na vámi uvedenou adresu, nejpozději do 2 pracovních dnů. Kurýr může, ale nemusí (není to jeho povinnost) vás předem informovat o doručení. Pokud vás na uvedené adrese nezastihne, odváží zásilku na depo a zbývají ještě dva pokusy o úspěšné doručení.

 

2. Českou poštou

Cena dopravy je

a) balík na poštu 108,- Kč      b) balík do ruky 128,- Kč

Kdy se vám objednané zboží dostane do ruky ?

Při platbě předem -  pokud obdržím vaší platbu na účet do 10 hod dopoledne, zásilku předávám České poště ještě ten den (v jiném případě - den následující). Ta vám zašle SMS nebo e-mail s informací o sledování zásilky a zásilku doručí nejpozději do 2 pracovních dnů. V případě balíku na poštu nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí vám. V den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poštu, budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailem o možnostech vyzvednutí. V případě balíku do ruky, vás doručovatel před doručováním bude telefonicky kontaktovat pro upřesnění času příjezdu. Pokud vás na uvedené adrese nezastihneme a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Při platbě na dobírku - pokud obdržím vaší objednávku do 10 hod dopoledne, zásilku předávám České poště ještě ten den (v jiném případě - den následující). Ta vám zašle SMS nebo e-mail s informací o sledování zásilky a zásilku doručí nejpozději do 2 pracovních dnů. V případě balíku na poštu nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí vám. V den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poštu, budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailem o možnostech vyzvednutí. V případě balíku do ruky, vás doručovatel před doručováním bude telefonicky kontaktovat pro upřesnění času příjezdu. Pokud vás na uvedené adrese nezastihneme a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

 

2. Osobní převzetí zboží na výdejním místě

Marthy's KITCHEN, Francouzská 13, Praha 2          Po - Pá8,00 - 22,00 ,  So - Ne: 9,00 - 22,00

Pokud obdržím vaši platbu do 10 hod dopoledne, balíček doručím na výdejní místo zpravidla v týž den, nejpozději den následující. Jakmile obdržíte potvrzující SMS zprávu, můžete si váš balíček vyzvednout.

Pokud obdržím vaši objednávku do 10 hod dopoledne a zvolíte možnost platby hotově, balíček doručím na výdejní místo zpravidla v týž den, nejpozději den následující. Jakmile obdržíte potvrzující SMS zprávu, můžete si váš balíček vyzvednout.

Při platbě předem bude zboží na výdejním místě k vyzvednutí až po obdržení vaší platby na účet.

Je mi líto, ale na výdejním místě nelze platit zboží z eshopu platební kartou

Výjimka a určitá časová flexibilita pro vaši spokojenost je dle možností a dohody možná.                                                                                                                           

 

Platba - jak můžete zaplatit ?

1. Převodem na účet

Platbu převodem prosím provádějte na účet s názvem KU DESIGN, č.ú.: 115- 4182490247/0100  (Komerční banka).                         Jako variabilní symbol nezapomeňte uvést číslo vaší objednávky, které naleznete v potvrzovacím emailu po dokončení vaší objednávky.

 

2. Platební bránou GP webpay

Umožňuje rychlý způsob platby (bez poplatku) kartou. Peníze se připíšou na účet ihned. Urychlíte tím dodání objednaného zboží.

 

2. Dobírka

Objednané zboží zaplatíte dopravci až při převzetí zboží. Za dobírku je účtován poplatek 45,- Kč.

 

3. Hotově

Zaplatíte hotově na výdejním místě. Na výdejním místě nelze platit zboží z eshopu platební kartou.